wrapper

Aktuális


Zsámbékon 2021. év április hónap 10. napján talált, keverék szuka egyesületünk gondozásába került, jelenleg karantén idejét tölti. A kutyában egyedi azonosító chipet többszöri ellenőrzéssel sem találtunk.
Az eredeti gazda a tulajdonjoga igazolását követően visszakaphatja a kutyáját egyedi azonosító chippel ellátva, a költségek megtérítése mellett. A tulajdonos az Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. e-mail címen jelentkezhet.
Ha az eredeti gazda nem jelentkezik, egyesületünk a kutyának új gazdát keres.

Utoljára frissítve: 2021. április 15., csütörtök

Impresszum

A www.zsambek.hu oldalain található tartalom Zsámbék Város Önkormányzata és a Zsámbéki Polgármesteri Hivatal tulajdonát képezi. Előzetes írásos hozzájárulás nélkül tilos a weboldal egészének vagy részeinek bármilyen formájú közzététele, sokszorosítása, terjesztése, forgalomba hozatala.

Látnivalók

Barokk Templom
A Keresztelő Szent János ...
Immaculata-emlékoszlop
Az emlékmű mai formájában nem ...
Józsefvárosi pinceterület
Összefüggő zöld sziget Zsámbék ...
Lámpamúzeum
Lámpamúzeum a Guiness rekorder ...
Pestis Kápolna
Zsámbék határában az Angyal ...
Romtemplom és Kőtár
Zsámbék egyedülálló ...
Szent Vendel domborműves népi lakóház
Zsámbék egyik legrégebbi, 1740 ...
Törökkút
A szokatlanul nagy méretű ...
Zárdakert
Romantikus, tóval, szökőkúttal, ...

Zsámbék anno - galéria